mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови для 4 класу на тему: «Вправи на доцільне використання прикметників у мовленні»

Даний урок знайомить учнів із багатством рідної мови. Навчить використовувати прикметники в своєму усному і писемному мовленні. Допомагає помічати неповторність навколишнього світу, взаємозв’язки в природі.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
392

4 коментарі

  1. Даний урок та презентація до нього допоможе поглибити знання учнів про прикметник, як частину мови, його значення у мовленні, зв’язок з іменником. Учні вправляються в утворенні прикметників, складають словосполучення, удосконалюють текст за допомогою прикметників. Прикметники роблять мову виразною, зрозумілою, багатою. Дякую.

  2. Емоційний початок уроку націлює учнів на гарну співпрацю. Значну увагу вчитель надає вправам, де учні розвивають зв’язне мовлення. Конспект доповнює презентація, яка розвиває ще й зорову пам’ять.Дякую.

  3. Творчо продуманий урок, поставлена мета. Методично правильно дібрані вправи, які випливають одна з другої, допоможуть учням гарно засвоїти матеріал уроку. Презентація до уроку дає дітям можливість перевірити свої знання. Дякую, колего.

  4. Вчитель створює позитивне емоційне тло уроку. Гарною є мотивація навчальної діяльності. На уроці присутня пошукова робота. Фото вказує на активність учнів. Обрані методи сприятимуть усвідомленому навчанню.