mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови для 8 класу на тему “Словосполучення. Будова й види словосполучень за способами вираження головного слова”

Урок спрямований на поглиблення знань учнів про словосполучення; удосконалення вмінь порівнювати словосполучення зі словом, словоформою, реченням; розвиток вміннь зіставляти, аналізувати мовні явища; розвиток творчих вмінь побудови словосполучень з різними видами зв’язку; виховання поваги до історичного минулого української держави, до рідної мови, національних традицій, а також почуття національного патріотизму. Використані різноманітні інтерактивні методи та прийоми. Представлені завдання засновані на використанні сучасних комп’ютерних технологій (інтерактивних дошок, планшетів, смартфонів) та Інтернет-ресурсів для підвищення якості навчання шляхом полегшення доступу до послуг, а також обміну ними, спільною роботою на відстані. Цікавим для дітей елементом таких завдань є QR-код, що містить посилання на вправу.
Робота адресована широкому колу лінгвістів. Матеріал може бути використаний учителями української мови й літератури.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
120

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Конспект уроку побудований відповідно до вимог сучасного уроку.Простежується зв”язок з раніше вивченим матеріалом,опора на досягнутий рівень розвитку учнів,мотивація і активізація всіх сфер особистості,втілення нових технологій пізнавальної діяльності.Дякую