Конспект уроку з української мови для 5 класу на тему “Відмінність словосполучення від слова й речення”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови для 5 класу на тему “Відмінність словосполучення від слова й речення”
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Лазарівський НВК "ЗНЗ – ДНЗ"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок засвоєння нового матеріалу з використанням інтерактивних ігор, лінгвістичної казки націлюватиме учнів не на запам’ятовування, а на постановку проблеми та пошук її вирішення.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Сподобалось усе: лінгвістична казка, ігрові методи роботи. Дуже цікавою є запропонована фізкультхвилинка. На таких уроках учні дійсно можуть активно попрацювати на хороший результат. Дякую за змістовний та цікавий урок!

  2. Надзвичайно вдалий урок, котрий дійсно вчить не просто запам’ятовувати навчальний матеріал, а змушує учнів знаходити вирішення. Вчитель добре поєднав різноманітні завдання – від попереднього плавний перехід до наступного. Дуже сподобалася казка. Дякую.

  3. Ми маємо дітей не навчити, а вавчити вчитися. Це ви робите за допомогою різноманітних завдань. У своїй розробці ви використали інноваційні методи та прийоми навчанння, тема та мета відповідать програмним вимогам. Фізкультхвилинка теж повязана з темою урока. Дякую за вдалий урок.