mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови для 5 класу

Тема. Словосполучення. Відмінність словосполучення від слова, його форми і речення. Головне та залежне слово у словосполученні
Мета: пояснити учням значення понять «синтаксис» та «пунктуація», сформувати в учнів уявлення про словосполучення, його структуру; навчити учнів знаходити словосполучення у реченні, визначати головне та залежне слово, встановлювати зв’язки між ними, формувати вміння відрізняти словосполучення від речення, розвивати усне та писемне мовлення, прищеплювати любов до рідного слова.
Форми організації навчальної діяльності: слово вчителя, бесіда, складання діалогу в парах, робота з підручником, робота в сервісах, гра «Чарівна скринька».
Опорні картки «Знати», «Уміти».

Конспект уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
1781

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Дуже сподобалась мотивація навчальної діяльності та незвичайні метелики.Опорні картки “Знати”, “Уміти” допомагають якісно оволодіти матеріалом. Корисними є посилання на інтернет-джерела.Гра “Чарівна скринька” урізноманітнює діяльність на уроці.

  2. Шановна Тетяно Іванівна! Щиро дякую за ваш урок – такий цікавий і сучасний, не переобтяжений зайвим чи інноваційними методами, щоб комусь догодити. Ви фахівець з великої букви. Дуже гарний початок, і весь хід уроку направлений на засвоєння знань.