mail@urok-ua.com

Частина Робочого зошита для учнів 5 класу з української мови

Дорогий друже!
У тебе в руках посібник, який упродовж року буде тобі хорошим супутником у країну Знань. Унікальність його в тому, що він структурований за темами, передбаченими програмою. Виконуючи запропоновані завдання, ти зможеш не лише опанувати нові знання, а й повторити вивчене.
Граматичний та ілюстративний матеріал дібраний переважно з творів української класики, що допоможе тобі осягнути лексичне й лінгвістичне багатства нашої мови, а також сучасних текстів.
Пропонуємо завдання різного характеру: випишіть із тексту словосполучення, перебудуйте речення, складіть речення, поставте пропущені розділові знаки, виправте орфографічні помилки, складіть словосполучення, речення, доповніть речення, зробіть фонетичний розбір слова. Різні види завдань дають можливість сформувати правописну базу та розвивати твої творчі здібності.
Посібник може бути використаний як для безпосередньої роботи під час вивчення теми, так і для повторення або для самостійної роботи у підготовці до контрольних робіт, на факультативних заняттях.

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *