super@urok-ua.com

Відкритий урок з української мови у 4 класі: “Читаємо й аналізуємо речення. Визначаємо, як зв’язані слова у реченні”

Автор матеріалу: Відкритий урок з української мови у 4 класі: “Читаємо й аналізуємо речення. Визначаємо, як зв’язані слова у реченн...

Відкритий урок з української мови у 4 класі: “Читаємо й аналізуємо речення. Визначаємо, як зв’язані слова у реченні.” Автор “старший учитель” початкових класів Тернова Ірина Федорівна. Тема: Читаємо й аналізуємо речення. Визначаємо, як зв’язані слова у реченні. Мета: поглибити знання учнів про зв’язок слів у реченні; активізувати знання учнів про головні та другорядні члени речення; збагачувати чуттєвий досвід учнів, розширювати словниковий запас; розвивати образне, критичне мислення; виховувати увагу, інтерес до вивчення мови, любов до рідної природи, краю, до Батьківщини; поглибити знання народознавчої культури та відношення до свого здоров’я. Обладнання: меню, картки з завданням для роботи в парах; тематичний словник школяра; комп’ютер, мультимедійна презентація. Методи та прийоми: робота в парах, «Мозковий штурм», складання «Асоціативного куща», гра «Доповніть вірш потрібними словами», довідкове бюро, вправа «Мікрофон». Тип уроку: комбінований. Форма роботи: інтегрований (розвиток мовлення, читання, народознавство, основи здоров’я).

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Додаток

Вікно перегляду документа

  • : Тернова Ірина Федорівна
  • : учитель початкових класів
  • : Костянтинівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням окремих предметів
  • Відкритий урок з української мови у 4 класі
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Нестандартний красивий, водночас пізнавальний урок. Таку канву можна використати на будь – якому іншому уроці. Безліч цікавих моментів. Урок – поштовх для творчості креативного педагога.

  2. Дякую вчителеві за методичну розробку уроку,який має різні інтерактивні методи та форми роботи,але не перевантажений за своєю структурою.Цікавий,креативний! Прошу вибачення за деякі поради з мого боку.Ви, Ірино Федорівно,пропонуєте рекламну компанію.На мій погляд,за своїм лексичним значенням це є кАмпанія .Для себе взяла безліч корисних моментів,дуже вдячна за Вашу плідну працю!

  3. Чітко поставлені цілі і задачі. Хорошо збудований матеріал. Використані різноманітні методи і форми роботи на уроке.Доступно, цікаво, пізнавально для дітей. Як же здорово, що ми з Вами, колеги, маємо можливість економити час один одного, відведений для підготовки до уроків.

  4. Мовне кафе сприяє розвитку мовленнєвої діяльності. Кожен крок на уроці продуманий до дрібниць, завдання плавно переходить в інше. Творчо складене меню та система розрахунку. Купівля домашнього завдання відбувається шляхом диференціації. Дякую!