mail@urok-ua.com

Конспект уроку з інформатики “Створення та редагування текстових об’єктів”

Конспект уроку з інформатики “Створення та редагування текстових об’єктів”
Даний урок дає поняття редактора та текстового редактора;ознайомлює учнів із текстовим редактором Word Pad;розвиває пам’ять і логічне мислення;виховувати дисциплінованість, обережність.

Коспект уроку

 • : Добош Оксана Василівна
 • : вчитель початкових класів
 • : Чернянська ЗОШ I-III ступенів
 • Конспект уроку з інформатики
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
252

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

 1. Гарно продумано початок уроку, етап актуалізації опорних знань (Вправа «мозкова атака»). Чітким є пояснення нового матеріалу (файл….), все це, як видно, підкріплюється слайдами мультимедійної презентації. Я б рекомендувала на закріпленні побудувати схему- декілька попок і показати їх вміст-музичні файли, текстові файли… перед проведенням практичної роботи проведено повторення правил. але не описано в яких програмах працюють діти.

 2. Урок побудований методично правильно ,всі етапи уроку досить чітко сплановані! Оксана Василівна дуже гарно почала свій урок із розбору ситуаціїї ,яка іноді і трапляється у життєвому просторі , що близько дітям та цікаво! Також присутня робота у групах , що розвиває мислення учнів.Є гра “Істинне та хибне висловлювання ” яка формує свідомі знання з даної теми,вчить розрізняти істинні та хибні висловлювання ,влучний релакс та гарний підсумок уроку ! Дякую за конспект ! Успіхів Вам і натхнення!