Розробка інтегрованого уроку в 8-му класі (інформатика, трудове навчання). Тема: Створення, редагування та форматування графічних об’єктів та таблиць в текстовому документі. Символи в українській народній вишивці.

Автор публікації
Автор матеріалу: Розробка інтегрованого уроку в 8-му класі (інформатика, трудове навчання). Тема: Створення, редагування та форматування ...
Посада: вчитель інформатики, трудового навчання
Місце роботи: Маріупольська ЗОШ№58

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сучасний урок – це твір мистецтва, де педагог уміло використовує всі можливості для розвитку особистості учня Ти можеш!» – повинен нагадувати вчитель учневі. «Він може!» – повинен нагадувати колектив. «Я можу!» – повинен повірити в себе учень.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Розробка уроку відповідає усім вимогам сучасного уроку. Вдале поєднання двох предметів, застосування ІКТ робить урок неординарним. На уроці спостерігається не тільки виклад теоритичного матеріалу, але й практичні завдання. Сподобалось створення таблиці “Смислове значення мотивів українських орнаментів”. Дякую!

  2. Даний урок побудований відповідно до вікових особливостей учнів 8 класу. Кожен етап уроку був націлений на досягнення певного результату.Дякую за урок

  3. У розробці автор наводить приклад, як можна поєднувати уроки інформатики і трудового навчання. При цьому увага звертається не тільки на навчальне використання комп`ютера, а й на практичне, побутове.Розширює кругозір учнів про те, де ще можна застосувати сучасні технології.

  4. Анотація до матеріалу зацікавила.Кожен етап уроку несе в собі пізнавальну направленість.Сподобався хід мотивації навчальної діяльності, присутня проблема. Вчитель майстерно інтегрує два предмета. Сподобалась патріотична фізхвилинка.