mail@urok-ua.com

Конспект уроку з інформатики для 5 класу: Додавання, редагування та форматування таблиць

Конспект нестандартного уроку з інформатики для учнів 5 класу за темою: “Додавання, редагування та форматування таблиць”.
Ми, вчителі, маємо прагнути зробити урок незвичайним і незабутнім, щоб учні запам’ятали щонайбільше нового матеріалу, і при цьому не забувати про виховну мету уроку, пам’ятати, що ми виховуємо свідомих громадян України, справжніх патріотів.

Конспект уроку

Презентація

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(13 оцінок. Рейтинг публікації: 3.5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
599

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Чудова розробка, починаючи від нестандартної техніки безпеки, закінчуючи вдалим поєднанням теорії та вправ, і, на останок, висновками. Герої уроку незрівнянні, колоритні та по-українські щирі! Щиро дякую за ідею, конспект та презентацію!

 2. Як автор даної публікації, звертаюсь до адміністраторів порталу: сталася прикра помилка(не з моєї вини), замість моєї розробки уроку інформатики відвідувачі бачать “Епоху Ренесансу.” Виправте, будь ласка, дану помилку. Дякую!

 3. Конспект уроку продуманий, патріотично спрямований. Кожен етап випливає з попереднього. Вчитель пояснює матеріал уроку з опорою на вже здобуті знання учнів, та їх власний досвід. презентація є логічним доповненням уроку, виконана чітко, оформлена згідно вимог.

 4. Євгенія Василівна своїм уроком показала приклад вмілого поєднання триєдиної мети на уроці, особливо сподобалась ідея з козаками, виховний момент присутній на кожному етапі роботи .Під час перевірки знань з техніки безпеки вчитель вдало використовує символи країни. Підсумок логічно завершує розпочату справу. Дякую!

  1. Пані Марино! Дякую Вам за гарний відгук щодо мого уроку. Сподіваюся, що конспект та презентація стануть в пригоді ще багатьом моїм колегам.