Конспект уроку з інформатики для 5 класу: Додавання, редагування та форматування таблиць

Конспект нестандартного уроку з інформатики для учнів 5 класу за темою: “Додавання, редагування та форматування таблиць”.
Ми, вчителі, маємо прагнути зробити урок незвичайним і незабутнім, щоб учні запам’ятали щонайбільше нового матеріалу, і при цьому не забувати про виховну мету уроку, пам’ятати, що ми виховуємо свідомих громадян України, справжніх патріотів.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Чудова розробка, починаючи від нестандартної техніки безпеки, закінчуючи вдалим поєднанням теорії та вправ, і, на останок, висновками. Герої уроку незрівнянні, колоритні та по-українські щирі! Щиро дякую за ідею, конспект та презентацію!

  2. Як автор даної публікації, звертаюсь до адміністраторів порталу: сталася прикра помилка(не з моєї вини), замість моєї розробки уроку інформатики відвідувачі бачать “Епоху Ренесансу.” Виправте, будь ласка, дану помилку. Дякую!

  3. Конспект уроку продуманий, патріотично спрямований. Кожен етап випливає з попереднього. Вчитель пояснює матеріал уроку з опорою на вже здобуті знання учнів, та їх власний досвід. презентація є логічним доповненням уроку, виконана чітко, оформлена згідно вимог.

  4. Євгенія Василівна своїм уроком показала приклад вмілого поєднання триєдиної мети на уроці, особливо сподобалась ідея з козаками, виховний момент присутній на кожному етапі роботи .Під час перевірки знань з техніки безпеки вчитель вдало використовує символи країни. Підсумок логічно завершує розпочату справу. Дякую!

    1. Пані Марино! Дякую Вам за гарний відгук щодо мого уроку. Сподіваюся, що конспект та презентація стануть в пригоді ще багатьом моїм колегам.