Конспект уроку з курсу “Етика: духовні засади” для 7-го класу на тему: Вибір власного шляху

Конспект уроку з курсу “Етика: духовні засади” для 7-го класу на тему: Вибір власного шляху, метою якого є з’ясувати поняття «вибір»; формувати усвідомлення розуміння поняття «життя», його унікальності, цінності, значущості для кожної особистості; спонукати учнів до роздумів над важливими життєвими проблемами; сприяти вихованню бажання самому творити свою долю.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

  • : Дуняшенко Наталія Василівна
  • : вчитель української мови та літератури
  • : Гімназія № 9 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області м. Кропивницького
  • Конспект уроку на тему Вибір власного шляху
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Автор зуміла донести учням різними засобами важливіість поняття “життєвий вибір”. Влучними були притчі, поезії, приклади з життєвого досвіду великих людей (афоризми). Урок у вигляді подорожі завжди є захоплюючим, цікавим, пізнавальним. Думаю, що поставленої мети вчитель досягла на уроці, а учням досягати впродовж всього життя всоєї мети та не помилитися у виборі. Думаю, у скрутні життєві хвилини учні будуть згадувати цей урок.

  2. Опираючимь на життєвий досвід, притчі , технічні засоби навчання вчитель в доступній формі розкриває зміст поняття “вибір”. Вдало складено маршрут, яким учні подорожують впродовж уроку та досягають поставленої мети.