super@urok-ua.com

Конспект уроку з курсу “Громадянська освіта”

Автор матеріалу: Конспект уроку з курсу “Громадянська освіта”

Урок дає можливість учням оцінити недоліки та переваги сучасного Інтернету, висловлювати власні ідеї щодо засобів оцінювання інформації з Інтеренет джерел, навчити дітей безпечного користування Інтернет ресурсами.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Життєво необхідна тема. Центри лікування нарко і алкозалежності існуюють а Центр лікування номофобії поки немає.

  2. Діти та підлітки в Інтернеті спілкуються, навчаються, розвиваються та розважаються. Це значно полегшує життя і треба вчити дітей правильно ним користуватися. Але разом з тим, в Інтернеті приховано досить багато небезпек. Знання цих небезпек дозволить їх уникнути. Саме з цим знайомить Ваш урок. Дякую!

  3. Тема уроку цікава та актуальна. Зібрані матеріали можна використати і на виховних годинах, і на батьківських зборах. Для своїх учнів запропоную десять правил безпеки в Інтернеті. Дякую.

  4. Бурхливий розвиток програмно-технічних засобів створення,збереження й обробки інформації у світі дедалі швидше змінює орієнтації сучасного суспільства.Як доцільно використовувати глобальні мережі йдеться у конспекті урокуз курсу “Громадянська освіта”.А 10 золотих правил безпеки в Інтернеті для дітей має бути у кожного школяра.Дякую