mail@urok-ua.com

Конспект уроку з курсу “Громадянська освіта”

Урок дає можливість учням оцінити недоліки та переваги сучасного Інтернету, висловлювати власні ідеї щодо засобів оцінювання інформації з Інтеренет джерел, навчити дітей безпечного користування Інтернет ресурсами.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
73

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Діти та підлітки в Інтернеті спілкуються, навчаються, розвиваються та розважаються. Це значно полегшує життя і треба вчити дітей правильно ним користуватися. Але разом з тим, в Інтернеті приховано досить багато небезпек. Знання цих небезпек дозволить їх уникнути. Саме з цим знайомить Ваш урок. Дякую!

  2. Тема уроку цікава та актуальна. Зібрані матеріали можна використати і на виховних годинах, і на батьківських зборах. Для своїх учнів запропоную десять правил безпеки в Інтернеті. Дякую.

  3. Бурхливий розвиток програмно-технічних засобів створення,збереження й обробки інформації у світі дедалі швидше змінює орієнтації сучасного суспільства.Як доцільно використовувати глобальні мережі йдеться у конспекті урокуз курсу “Громадянська освіта”.А 10 золотих правил безпеки в Інтернеті для дітей має бути у кожного школяра.Дякую