mail@urok-ua.com

Конспект уроку з інформатики: “Служби Інтернету”

Мені подобається проводити нестандартні уроки, зокрема – уроки-суди. Вони дають мені можливість значно доповнити і поглибити знання учнів, розвинути інтерес до інформатики, формувати науковий світогляд учнів. Такі уроки створюють умови для кращого пізнання свого «Я» і людей, взаємодії людини з навколишнім світом, визначення поведінки в життєвих ситуаціях, дають можливість для самовираження, самореалізації дитини в класі, розкриттю творчих здібностей і задатків учнів, розкривають ораторську майстерність і акторські навички.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
208

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Цікава та нестандартна форма проведення уроку – урок-суд дає змогу розкритися багатьом учням, які приймають участь, та запам’ятати тему тим, хто присутній на ньому, надовго. Актуальна тема обов’язково не залишить осторонь від дискусії після суду учасників-учнів.Дякую за творчий підхід до нашої справи!

  2. Приємно дивують розробки Ваших уроків, Світлано Борисівно! Знову цікава та нестандартна форма проведення – урок-суд. Переконана, що учням на Ваших уроках цікаво, а пізнавальний інтерес до предмета – інформатика зростає в геометричний прогресії. Спасибі Вам за оригінальні ідеї!