Конспект уроку з інформатики: “Служби Інтернету”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з інформатики: “Служби Інтернету”
Посада: вчитель фізики та інформатики
Місце роботи: Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Мені подобається проводити нестандартні уроки, зокрема – уроки-суди. Вони дають мені можливість значно доповнити і поглибити знання учнів, розвинути інтерес до інформатики, формувати науковий світогляд учнів. Такі уроки створюють умови для кращого пізнання свого «Я» і людей, взаємодії людини з навколишнім світом, визначення поведінки в життєвих ситуаціях, дають можливість для самовираження, самореалізації дитини в класі, розкриттю творчих здібностей і задатків учнів, розкривають ораторську майстерність і акторські навички.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Цікава та нестандартна форма проведення уроку – урок-суд дає змогу розкритися багатьом учням, які приймають участь, та запам’ятати тему тим, хто присутній на ньому, надовго. Актуальна тема обов’язково не залишить осторонь від дискусії після суду учасників-учнів.Дякую за творчий підхід до нашої справи!

  2. Приємно дивують розробки Ваших уроків, Світлано Борисівно! Знову цікава та нестандартна форма проведення – урок-суд. Переконана, що учням на Ваших уроках цікаво, а пізнавальний інтерес до предмета – інформатика зростає в геометричний прогресії. Спасибі Вам за оригінальні ідеї!