Конспект уроку з літературного читання для 2 класу з теми : « ПОДОРОЖ У ПОШУКАХ СКАРБІВ» Узагальнюючий урок з теми « Я хочу сказати своє слово»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з літературного читання для 2 класу з теми : « ПОДОРОЖ У ПОШУКАХ СКАРБІВ» Узагальнюючий урок з теми « Я х...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Галаганівський НВК,Снігурівський р-н, Миколаївська обл.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку з літературного читання для 2 класу з теми:
«ПОДОРОЖ У ПОШУКАХ СКАРБІВ» Узагальнюючий урок з теми «Я хочу сказати своє слово»
Метою урока є: поглибити навички роботи над різними жанрами творів, вчити правильно і свідомо читати тексти і вірші, привернути увагу до засобів створення поетичних образів, розширювати словниковий запас учнів, розвивати творчі здібності учнів, уміння узагальнювати, висловлювати оцінні судження, виховувати любов до художнього слова, бажання вчитися.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Урок методично грамотний, кожен структурний елемент продуманий. Подорож – це цікаво форма роботи. ЇЇ вибір актуальний, оскільки це урок закріплення. Всі прийоми доцільно використані вчителем. ВВажаю, що свій “скарб” учні знайшли. Дякую за пророблену роботу.

  2. Урок пройшов в ігровій формі. Красива подача назв зупинок на дорозі (під час подорожі). Вдала змістова складова кожного завдання. Учні узагальнюють знання з теми, розвивають мислення, усвідомлене виразне читання (читання в особах), взаємодіють.

  3. Урок захоплює своєю новизною, сучасністю. Особливо вразив план-маршрут , в такому вигляді зустрічаю вперше. Діти є співавторами уроку, вирішують проблемні ситуації, співпрацюють в групах, під час уроку набувають уміння вчитися. Тетяні Володимирівні дякую за методично вірно проведений урок!