mail@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання для 2 класу з теми : « ПОДОРОЖ У ПОШУКАХ СКАРБІВ» Узагальнюючий урок з теми « Я хочу сказати своє слово»

Конспект уроку з літературного читання для 2 класу з теми:
«ПОДОРОЖ У ПОШУКАХ СКАРБІВ» Узагальнюючий урок з теми «Я хочу сказати своє слово»
Метою урока є: поглибити навички роботи над різними жанрами творів, вчити правильно і свідомо читати тексти і вірші, привернути увагу до засобів створення поетичних образів, розширювати словниковий запас учнів, розвивати творчі здібності учнів, уміння узагальнювати, висловлювати оцінні судження, виховувати любов до художнього слова, бажання вчитися.

Конспект уроку

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 4 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
282

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Урок методично грамотний, кожен структурний елемент продуманий. Подорож – це цікаво форма роботи. ЇЇ вибір актуальний, оскільки це урок закріплення. Всі прийоми доцільно використані вчителем. ВВажаю, що свій “скарб” учні знайшли. Дякую за пророблену роботу.

  2. Урок пройшов в ігровій формі. Красива подача назв зупинок на дорозі (під час подорожі). Вдала змістова складова кожного завдання. Учні узагальнюють знання з теми, розвивають мислення, усвідомлене виразне читання (читання в особах), взаємодіють.

  3. Урок захоплює своєю новизною, сучасністю. Особливо вразив план-маршрут , в такому вигляді зустрічаю вперше. Діти є співавторами уроку, вирішують проблемні ситуації, співпрацюють в групах, під час уроку набувають уміння вчитися. Тетяні Володимирівні дякую за методично вірно проведений урок!