Тема: В.Сухомлинський “Я хочу сказати своє слово” з літературного читання в 2 класі

Тема: В.Сухомлинський “Я хочу сказати своє слово” з літературного читання в 2 класі
На уроці застосований інноваційний метод Шести Капелюхів Мислення Едварда де Боно.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Мені сподобалося як учитель провела мотивацію навчального матеріалу, після такої роботи учні готові до сприйняття нової інформації. Показано різні види читання. Учитель застосувала метод шести капелюхів для ефективнішої розумової діяльності , для розвитку мислення. Дякую.

  2. В структурі уроку не бучу чіткого розмежування етапів. Прояснення теміну “оповідання” поверхове, хоча й використання «Асоціації» не продумане до кінця. Перед читанням тексту вчителем, слід поставити до учнів питання для роздумів, зацікавити їх, спонукати уважно слухати! Суть методу – аналіз ситуації з різних позицій. На жаль, цього вчителем не перебдачено. Наприклад, білий капелюх – це факти, а не словникова робота; червоний – почуття…. (( Успіхів Вам!

  3. Даний метод теж використовувала на практиці, було приємно зустріти його використання на вашому уроці. Сподобався мотиваційний момент , асоціації, які називають учні під час повідомлення теми і завдань уроку. Дякую!

  4. Вперше знайомлюся з інноваційним методом Шести Капелюхів Мислення. І він мені сподобався. Суть проста -виконання завдань різної складності в шести групах, об єднаних за кольором. Юліє Сергіївно, дякую за ваш досвід.