super@urok-ua.com

Урок літературного читання, 4 клас. Василь Сухомлинський «Не загубив, а знайшов»

Автор матеріалу: Урок літературного читання, 4 клас. Василь Сухомлинський «Не загубив, а знайшов»

Мета: розширити знання дітей про життя і творчість В.О.Сухомлинського; удосконалювати навички виразного читання, вміння аналізувати текст, передбачати, вчити висловлювати свою думку, виділяти головне;

розвивати мовлення, критичне мислення;

виховувати в учнів старанність, активність, впевненість у собі.

Обладнання: мультимедійна презентація вчителя до теми уроку, смайли, фліпчарт, капелюхи Боно.

Тип уроку: комбінований.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Мета уроку розкривається логічно та послідовно. Учні виконують цікаві завдання: “Асоціативний кущ”, “6 капелюхів”, “Передбачення” тощо. Доповненням до уроку є презентація. Але викликає сумнів щодо доречності у початковій школі написання твору-есе. Дякую.

  2. Творча спадщина Сухомлинського сприяє формуванню моральних якостей учнів, виховує маленьку особистість в позитивному напрямку. Вчитель пропонує дітям метод “Шести капелюхів Боно”. Дякую.

  3. На уроці літературного читання учитель розвиває в учнів критичне мислення ( капелюхи де Боно).Презентація є гарним доповненням до кожного етапу уроку. Сподобалася організація групової роботи. Дякую за творчість.

  4. Ваш урок, Тетяно Володимирівно, цікавий тим, що на ньому використовується презентація та інноваційні методи навчання. Це дає можливість зацікавити учнів, зробити урок захоплюючим, яскравим та сприяє ефективному навчанню школярів.