Конспект уроку з математики для 5 класу з презентацією

Конспект уроку з математики для 5 класу з презентацією
Матеріали для проведення екологічного уроку математики у 5 класі “Дії з десятковими дробами”.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Цікавий урок математики, можна сказати – інтегрований, пов’язаний з екологією. Тема озвучена авторкою на даному уроці є надзвичайно актуальною для нас, мешканців планети Земля. Приємно й те, що витримана структура та всі етапи уроку математики. Цікава та оригінальна фізкультхвилинка. Відчутно, що вчителька плідно попрацювала до й під час уроку. Дякую!

  2. Незвичайний урок математики з природоохоронним спрямуванням. Кожен етап і завдання торкається екології нашої планети. Хотілося порекомендувати урізноманітнити жест згоди – від піднятої руки до сигнальної картки, оплеска, рук на плечі сусіда, що сидить попереду тощо. Валентино Пертівно, дякую за турботу про нашу Землю.

    1. Дякую за схвальні відгуки. Чудово прислухатися до чиєїсь думки, тоді є мотивація щоб розвиватися далі. Дякую всім! Прислухаюсь до порад. І буду творити далі. Удачі нам!

  3. Даний урок – яскравий приклад творчості вчителя. Можливо все! а поєднання подібного матеріалу – зацікавлює учнів, сприяє глибокому усвідомленню практичного матеріалу, формує вміння використовувати знання в житті. Виховний момент чітко продуманий і пронизує всі етапи уроку. Молодець!

  4. Валентина Петрівна склала чудовий конспект математики екологічного спрямування. Початок уроку , мотивація навчальної діяльності створюють умови для подальшої плідної роботи. Фізкульт-вікторина розвиває математичні здібності учнів.Закінчується урок тематичним віршем , який логічно завершує роботу.