mail@urok-ua.com

Конспект уроку з презентацією з математики для 2 класу на тему: “Закріплення прийому додавання та віднімання двоцифрових чисел. Розв’язування задач”

Конспект уроку з презентацією з математики для 2 класу на тему: “Закріплення прийому додавання та віднімання двоцифрових чисел.Розв’язування задач”
Підготовлений конспект уроку розрахований на підвищення якості знань учнів, приділяючи увагу індивідуальним, груповим, колективним формам роботи. В ньому використані дидактичні матеріали, картки, конверти з геометричним матеріалом, смайлики, картки-гривні, відеоматеріали. Поданий матеріал може бути використаний для відкритого уроку.

Конспект уроку

 • : Косенко Людмила Михайлівна
 • : вчитель початкових класів
 • : Розівська ЗОШ I-III ступенів, Саратського району, Одеської області
 • Конспект уроку з математики 2 кл
Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
227

Можливість коментувати публікації тимчасово закрито.

2 коментарів

 1. Урок математики тісно переплітається з уроком природознавства. Сподобалось, що вчитель акцентує увагу на тому, що у м.Тернополі є пам”ятник бджолам…. Багато різних завдань для усного рахунку. Єдине – повторювати знання учнів про задачу під кінець уроку недоречно, я б перенесла це до розв”язування задач.

 2. На уроці вчитель вдало поєднує різні види роботи, присутній міжпредметний зв’язок, ідея з бджілкою є доречною, допомагає дітям досягти успіху. Завдання пов’язані із реальними життєвими ситуаціями. Впродовж уроку педагог слідкує за емоційним станом учнів під час вправи зі смайликами.