Конспект уроку з презентацією з математики для 2 класу на тему: “Закріплення прийому додавання та віднімання двоцифрових чисел. Розв’язування задач”

Конспект уроку з презентацією з математики для 2 класу на тему: “Закріплення прийому додавання та віднімання двоцифрових чисел.Розв’язування задач”
Підготовлений конспект уроку розрахований на підвищення якості знань учнів, приділяючи увагу індивідуальним, груповим, колективним формам роботи. В ньому використані дидактичні матеріали, картки, конверти з геометричним матеріалом, смайлики, картки-гривні, відеоматеріали. Поданий матеріал може бути використаний для відкритого уроку.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

  • : Косенко Людмила Михайлівна
  • : вчитель початкових класів
  • : Розівська ЗОШ I-III ступенів, Саратського району, Одеської області
  • Конспект уроку з математики 2 кл
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дуже сподобався урок. Вчитель молодчина. Хочу спробувати з своїми дітками провести. Як скачати презентацію до уроку? Дякую!!! Успіхів вам!!!

  2. Урок математики тісно переплітається з уроком природознавства. Сподобалось, що вчитель акцентує увагу на тому, що у м.Тернополі є пам”ятник бджолам…. Багато різних завдань для усного рахунку. Єдине – повторювати знання учнів про задачу під кінець уроку недоречно, я б перенесла це до розв”язування задач.

  3. На уроці вчитель вдало поєднує різні види роботи, присутній міжпредметний зв’язок, ідея з бджілкою є доречною, допомагає дітям досягти успіху. Завдання пов’язані із реальними життєвими ситуаціями. Впродовж уроку педагог слідкує за емоційним станом учнів під час вправи зі смайликами.