mail@urok-ua.com

Конспект уроку з презентацією з математики для 2 класу на тему: “Закріплення прийому додавання та віднімання двоцифрових чисел. Розв’язування задач”

Конспект уроку з презентацією з математики для 2 класу на тему: “Закріплення прийому додавання та віднімання двоцифрових чисел.Розв’язування задач”
Підготовлений конспект уроку розрахований на підвищення якості знань учнів, приділяючи увагу індивідуальним, груповим, колективним формам роботи. В ньому використані дидактичні матеріали, картки, конверти з геометричним матеріалом, смайлики, картки-гривні, відеоматеріали. Поданий матеріал може бути використаний для відкритого уроку.

Конспект уроку

 • : Косенко Людмила Михайлівна
 • : вчитель початкових класів
 • : Розівська ЗОШ I-III ступенів, Саратського району, Одеської області
 • Конспект уроку з математики 2 кл
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
2102

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

 1. Дуже сподобався урок. Вчитель молодчина. Хочу спробувати з своїми дітками провести. Як скачати презентацію до уроку? Дякую!!! Успіхів вам!!!

 2. Урок математики тісно переплітається з уроком природознавства. Сподобалось, що вчитель акцентує увагу на тому, що у м.Тернополі є пам”ятник бджолам…. Багато різних завдань для усного рахунку. Єдине – повторювати знання учнів про задачу під кінець уроку недоречно, я б перенесла це до розв”язування задач.

 3. На уроці вчитель вдало поєднує різні види роботи, присутній міжпредметний зв’язок, ідея з бджілкою є доречною, допомагає дітям досягти успіху. Завдання пов’язані із реальними життєвими ситуаціями. Впродовж уроку педагог слідкує за емоційним станом учнів під час вправи зі смайликами.