Урок-квест з математики «Подорож у країну Мультляндію» 2 клас “Закріплення додавання та віднімання двоцифрових чисел. Розв’язування задач”

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок-квест з математики «Подорож у країну Мультляндію» 2 клас “Закріплення додавання та віднімання двоцифрових чис...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Мішково-Погорілівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Захоплююча подорож у країну Мультляндію, де рухаючись по маршруту, діти, у ролі рятівників, звільняють від чар злої відьми жителів Мультляндії. Виконавши всі завдання, діти добираються до сховища скарбів, і отримують у нагороду монетки-шоколадки та дізнаються ім’я лиходійки, прочитавши її ім’я у дзеркальному відображенні.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Мені дуже сподобався Ваш урок. Зміст уроку спрямований на формування універсальних навчальних дій. Вчитель використовує різні форми роботи. Вважаю, він повністю відповідає сучасним вимогам навчання.

  2. Вчитель надає всю необхідну інформацію про даний урок, зазначає механіку гри, маршрут, реквізит та інше. Учні подорожують та змагаються й демонструють знання математики. Завдання стимулюють розумовий розвиток , прищеплюють інтерес до вивчення математики.

  3. Дуже задоволена уроком-квестом. Багато наочності, роздаткового матеріалу. Діти з задоволенням виконують математичні завдання в ігровій формі. Вчитель постійно мотивує дітей до пізнавальних здібностей та ще й залучені дорослі, які контролюють дії учнів. Дякую!