super@urok-ua.com

Конспект уроку з математики в 4 класі за темою «Залежність між величинами. Задачі на швидкість, відстань й часу»

Автор матеріалу: Конспект уроку з математики в 4 класі за темою «Залежність між величинами. Задачі на швидкість, відстань й часу»

Учні вчаться знаходити швидкість, відстань, час за допомогою задач.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. На мою думку, 4 клас це дійсно складний період, як для учнів так і для вчителя. Чого тільки вартують задачі на рух. Особисто в своїй практиці при розв’язанні задачі на рух, вчу учнів схематично зображувати напрямок.
    Щодо уроку… Для мене особисто деякі етапи уроку були не зрозумілі. Наприклад, каліграфічна хвилинка – не прослідкувала з якими числами працювали учні. Також не зрозуміла робота в групах. Я розумію, що кожен вчитель мусить використовувати власні надбання, підбирати власний матеріал. Але ж хотілося б чітко проаналізувати і методику викладання колег. Дякую.

  2. Учителі! Давайте не будемо залишатися осторонь щодо вивчення математики у початковій школі, оскільки саме нашим учням треба бути втілювати набуті знання у життя. Давайте всі разом зробимо початкову школу найкращою! Давайте будемо діілитися своїми найкращими доробками і тим допомагати один одному у підготовці до уроку.