mail@urok-ua.com

Конспект уроку з музичного мистецтва. 2 клас. Тема: Музика і рух

На допомогу вчителю музичного мистецтва. Комбінований урок. Діти на уроці слухають музику, виконують пісні, знайомляться з творчістю композиторів. Допомагають зрозуміти тему елементи гри, які використовуються під час уроку та перегляд уривку мультфільму. Релаксація в кінці уроку допоможе вчителю зрозуміти – вдався урок чи потрібно щось доопрацювати. І головне: пам’ятайте, любов до музики дітям можна привити тільки тоді, коли вчитель сам закоханий у музику. Будьте справжніми і діти вам обов’язково віддячуть. Успіхів усім.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Ви дуже грамотно склали конспект заняття! Розроблене Вами заняття цікаве і захоплююче. Системно-діяльнісний підхід, що використовується Вами в роботі з дітьми, дозволяє домагатися поставлених цілей і завдань. Бажаю подальших творчих успіхів!

  2. Урок цікавий, легкий для сприйняття. Сподобались всі види роботи, які відповідають віковим особливостям школярів. Матеріальне оснащення уроку допомагає створити всі умови для якісного засвоєння матеріалу. Розфарбовування ноток влучно завершує урок.