Конспект уроку з музичного мистецтва у 2 класі

Конспект уроку з музичного мистецтва з метою визначення поняття «балет», навчити учнів визначати особливості емоційного змісту, засоби музичної виразності, що відіграють вирішальну роль у створенні музичних образів; продовжити формувати в учнів зорово-слухове сприйняття

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Урок відповідає всім вимогам проведення. Етапи уроку відповідають його типу. Містить триєдину мету, обладнання, ігри, кросворд, презентацію, дихальну гімнастику, артикуляційну. Сподобалося узагальнення навчального матеріалу. Дякую! Успіхів Вам!

  2. Учні мандрують країною Музика, відвідуючи різні міста, це свідчить про системність роботи вчителя. Використано чимало ігр, інтерактивних вправ на кожній “вулиці”. Вчитель дбає про здоров*я дітей, використовуючи дихальну гімнастику. Дуже цікаво!

  3. Дуже сподобався конспект уроку . Творчий задум доповнює тематична презентація. Дуже грамотно і чітко дітей знайомлять з новим поняттям “балет” . Я дуже дякую , що ви подали такий цікавий матеріал. Я його візьму для перевтілення на дошкільний напрямок роботи в цій галузі.