mail@urok-ua.com

Конспект уроку з презентацією уроку української літератури у 7 класі на тему: “Григір Тютюнник “Климко”. Воєнне дитинство у повісті”.

Конспект уроку з презентацією уроку української літератури у 7 класі на тему: “Григір Тютюнник “Климко”. Воєнне дитинство у повісті”.
Воєнне дитинство у повісті” стане у нагоді молодим вчителям, студентам педагогічних вузів, учням школи.

Конспект уроку

Презентація

 • : Вотінцева Валентина Іванівна
 • : вчитель української мови та літератури
 • : Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням української мови та літератури
 • Урок української літератури в 7 кл
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(17 оцінок. Рейтинг публікації: 2.4 з 5)
1969

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

 1. Вдало, на мою думку, висловлена виховна мета – виховування доброти, турботи про ближнього, здатності співпереживати… Звернула увагу на цікаве домашнє завдання в презентації «Яких ситуацій нашого з вами життя Климко не сприйме? Що вразить його до глибини душі?”. Варто задуматись. Дякую авторові!

 2. Урок цікавий ,багато творчого матеріалу Ви використали .Ви працюєте над розвитком активності учнів та над комунікативною компетентністю. Але тип уроку не відповідає меті уроку( У Вас у меті уроку продовжуєте працювати , а в типі уроку вивчаєте.Хіба так?) Ви молодці,що використали епіграф до уроку , але не попрацювали над ним на уроці. У Вас в опрацюванні змісту II розділу види робіт не акцентовані( Тема ,ідея,основна думка тощо .Можна назвати Робота над темою уроку. Творча робота учнів .Робота над змістом( на уважність чи з ” олівцем” і т. д.)Урок-це ,звичайно,творчість учителя ,він сам може обирати технології роботи та види робіт , але є вимоги щодо написання конспекту уроку.Є і порушення у вживанні у-в. Але за урок дякую.