mail@urok-ua.com

Конспект уроку з презентацією уроку української літератури у 7 класі на тему: “Григір Тютюнник “Климко”. Воєнне дитинство у повісті”.

Конспект уроку з презентацією уроку української літератури у 7 класі на тему: “Григір Тютюнник “Климко”. Воєнне дитинство у повісті”.
Воєнне дитинство у повісті” стане у нагоді молодим вчителям, студентам педагогічних вузів, учням школи.

Конспект уроку

Презентація

  • : Вотінцева Валентина Іванівна
  • : вчитель української мови та літератури
  • : Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням української мови та літератури
  • Урок української літератури в 7 кл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(14 оцінок. Рейтинг публікації: 1.9 з 5)
395

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Урок цікавий ,багато творчого матеріалу Ви використали .Ви працюєте над розвитком активності учнів та над комунікативною компетентністю. Але тип уроку не відповідає меті уроку( У Вас у меті уроку продовжуєте працювати , а в типі уроку вивчаєте.Хіба так?) Ви молодці,що використали епіграф до уроку , але не попрацювали над ним на уроці. У Вас в опрацюванні змісту II розділу види робіт не акцентовані( Тема ,ідея,основна думка тощо .Можна назвати Робота над темою уроку. Творча робота учнів .Робота над змістом( на уважність чи з ” олівцем” і т. д.)Урок-це ,звичайно,творчість учителя ,він сам може обирати технології роботи та види робіт , але є вимоги щодо написання конспекту уроку.Є і порушення у вживанні у-в. Але за урок дякую.