mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури “Григір Тютюнник. Повість “Климко”. Морально-етичні уроки. Художні особливості твору

Конспект уроку з української літератури “Григір Тютюнник. Повість “Климко”. Морально-етичні уроки. Художні особливості твору
Цей урок дасть можливість учителю разом з учнями визначити ,що найголовніше в житті, а також дати відповідь на питання ” Чи варто творити добро в наш жорстокий час?”

Конспект уроку

Презентація

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
2
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
264

Можливість коментувати публікації тимчасово закрито.

3 коментарів

  1. Морально -етичні уроки дозволяють зазирнути в духовний світ школяра. Програмові твори допомагають проаналізувати вчинки головних героїв та зробити відповідні висновки для себе. Зацікавило обговорення схеми “Потяг”.

  2. Дякую. Прекрасний урок. Особливо хочу виділити такий прийом як “асоціативний кущ”. Він є легкий для роботи учнів та надзвичайно ефективним, а способи його використання вражають. Зацікавив часовий розподіл використання форм роботи на уроці.

  3. Конспект уроку вдало доповнює презентація. У творі піднімається багато актуальних проблем, які учитель тонко відчуває і допомагає 7-класникам їх зрозуміти і дійти головної істини – чи легко бути добрим у такому жорстокому світі, на ще й в період війни?!