mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури “Григір Тютюнник. Повість “Климко”. Морально-етичні уроки. Художні особливості твору

Конспект уроку з української літератури “Григір Тютюнник. Повість “Климко”. Морально-етичні уроки. Художні особливості твору
Цей урок дасть можливість учителю разом з учнями визначити ,що найголовніше в житті, а також дати відповідь на питання ” Чи варто творити добро в наш жорстокий час?”

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
2012

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Морально -етичні уроки дозволяють зазирнути в духовний світ школяра. Програмові твори допомагають проаналізувати вчинки головних героїв та зробити відповідні висновки для себе. Зацікавило обговорення схеми “Потяг”.

  2. Дякую. Прекрасний урок. Особливо хочу виділити такий прийом як “асоціативний кущ”. Він є легкий для роботи учнів та надзвичайно ефективним, а способи його використання вражають. Зацікавив часовий розподіл використання форм роботи на уроці.

  3. Конспект уроку вдало доповнює презентація. У творі піднімається багато актуальних проблем, які учитель тонко відчуває і допомагає 7-класникам їх зрозуміти і дійти головної істини – чи легко бути добрим у такому жорстокому світі, на ще й в період війни?!