mail@urok-ua.com

Конспект уроку з природознавства для 5 класу на тему: Вода на Землі

Конспект уроку складений за програмою нового державного стандарту. Побудований на принципі усвідомленого сприйняття і навчання, розкриття суті явищ світу живої і неживої природи.

Отже, моє завдання-допомогти учням усвідомити, пізнати сутність досліджуваних явищ, об’єктів, а також встановити причинність і природну доцільність їх виникнення.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Поділяю думку колеги, яка так вдало проаналізувала публікацію автора. Вода – це символ енергії , чистоти. Вдячна вчителю за дослідницьку роботу, яка справді зацікавлює.

  2. Екологічна освіта та виховання на уроках природознавства займає важливе місце в розвитку пізнання навколишнього світу та передбачає бережне ставлення до нього. Конспект уроку містить детально розписані всі етапи уроку, різні форми роботи. Учні вирішують проблеми водозбереження. Урок насичений цікавою , пізнавальною інформацією , усі завдання пов’язані тематично. Сподобалися практичні досліди, завдяки яким учні краще запам’ятають матеріал. Після кожного етапу відбувається контроль сформованості знань і вмінь- це організовує школярів.Дуже гарний урок. Дякую