mail@urok-ua.com

Відкритий урок з природознавства 3 клас.”Вода. Властивості води.”

Конспект уроку з використанням інформаційно-компютерних технологій.

Конспект уроку

 • : Петриченко Алла Миколаївна
 • : Вчитель початкових класів
 • : Староостропільське навчально-виховне об'єднання "Дошкільний заклад, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія" Старокостянтинівського району Хмельницької області
 • Відкритий урок з природознавства 3 клас.Вода. Властивості води.
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
1581

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

 1. Використовуючи групову форму роботи, учитель застосувала такий інтерактивний метод навчання як ” Шість капелюхів мислення”. Урок яскравий, пізнавальний, насичений, цікавий.Вибраний метод навчання забезпечує зв’язок теорії з практикою. Дякую.

 2. Про метод шість капелюхів чуло багато вчителів але застосовують його одиниці, цей метод є одним найскладніших, та потребує у вчителя значного часу на підготовку. Автор грамотно підійшов до використання інтерактивного методу. Урок вийшов на славу!!!

 3. На уроці вчитель скористалася інноваційною формою роботи- метод шести капелюхів. Це дало змогу розділити учнів класу на групи, дати їм опереджувальне завдання, попрацювати самостійно над темою уроку. Звичайно. урок насичений формами і різними методами роботи. До такого уроку слід готуватися ретельно як вчителеві, так і учням.

 4. Фотографії, що містяться у публікації допомагають повніше зрозуміти атмосферу у класі. Такий собі три-де ефект. Насиченість інтерактивними вправами неймовірно висока. Є з чим посперечатися. Зайти раджу.