mail@urok-ua.com

Конспект уроку з природознавства “Рослинний і тваринний світ пустель Африки”

Конспект можуть використати вчителі початкових класів як під час уроків, так і для позаурочної діяльності.. Кожен етап уроку підтримується слайдами презентації.

Розроблений додатковий матеріал: контурні карти, таблиці,тести та матеріал для вивчення. Підручник можна не використовувати на цьому уроці.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Матеріал презентації структурований , відповідає темі, меті уроку, віковим особливостям дітей, містить ілюстративний матеріал, який допоможе краще засвоїти рослинний і тваринний світ пустель – природних зон Африки. Дякую.

  2. Під час уроку учні отримують не лише природничі знання, а й вчаться зв*язно, послідовно, грамотно висловлювати свої думки, робити висновки. Вчитель обирає завдання, форми роботи , які розвивають допитливість, спостережливість, вміння співпрацювати.

  3. Знаючи програму природознавства 4 класу, то всі погодяться, що не просто планувати уроки. Об’ємність матеріалу вимагає від вчителя плідної роботи. Особливо коли учні переходять до вивчення материків, то без презентації вчителю не обійтися. Даний урок містить гарний матеріал про рослинний і тваринний світ пустель Африки. Презентація дібраний матеріал супроводжує. Урок орієнтований на гарні знання учнів. Дякую.