super@urok-ua.com

Конспект уроку з природознавства з презентацією до нього.

Автор матеріалу: Конспект уроку з природознавства з презентацією до нього.

Конспект уроку з природознавства з презентацією до нього.
Даний конспект уроку та презентація були створені для участі у міському конкурсі “Мій кращий урок для першокласника”. Матеріали оцінили на ІІ місце.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Впевнена , що діти були в захваті від уроку. І не дивно, бо така кількість різноманітних і цікавих завдань просто вражає. Дуже сподобався прийом ” хвилинка фантазії”і бесіда про значення комах,які покликані розвивати творчу уяву у дітей. Дуже доречна фізкультхвилинка. Мультимедійна презентація яскрава , грамотно складена і оформлена. Робота варта уваги. Дякую.

  2. Тетяно Петрівно! Вітаю! Гарний динамічний початок уроку створив оптимальні умови для повторення вивченого. Достатня кількість ігрового матеріалу для активізації уваги невгамовних першокласників, методично вмотивована практична робота в парах, добре розрахований час на закріплення – все це допомогло створити хороший продуктивний урок. Чудова презентація! Дякую за творчість та вітаю з перемогою в конкурсі! Успіхів!

  3. Автор творчо підійшла до викладу уроку, використавши цікаві завданн, які спонукають дітей до активної роботи на уроці. У розробці передбачено опрацювання теоретичного матеріалу, виконання практичних завдань, вправи на розвиток логіки та фантазії. Вдало доповнює розробку яскрава та змістовна презентація.

  4. Завжди з цікавістю знайомлюсь із матеріалами , які пропонують на конкурс . Урок дійсно заслуговує на увагу, етапи детально ілюструють хід уроку, дають можливість позитивно оцінити роботу вчителя і учнів. Сподобалась робота в парах. яка дозволяє учням провести невеличке дослідження. Дякую!