Конспект уроку з трудового навчання 3 клас

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з трудового навчання 3 клас
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Богодухівський колегіум №2

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Тема:Ознайомлення з місцевими зразками вишивок,традиційними візерунками і кольорами. Вишивання на клаптиках тканини (канві).

Мета:сформувати в учнів уявлення про роль вишитих виробів,вчити виконувати декоративний шов «хрестиком» на клаптиках тканини для вишивання;поглибити знання учнів про різновиди швів;розвивати увагу ,мислення,вміння гармонійно підбирати кольори ниток для поєднання у вишивці;формівати художній смак до творчої праці;виховувати інтерес до народної вишивки;бажання створити прекрасне власними руками.

Обладнання:виставка вишитих речей «Українська народна вишивка»,кольорові нитки для вишивання (муліне),клаптики тканини для вишивання,голка,ножиці,запис пісні «вишиванка»,»Два кольори»,малюнки,голки,ножиць,ІКТ,таблиці,схеми.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Урок дозволяє поринути у прекрасний світ рукоділля. На уроці використано багато інтерактивних вправ, які забазпечують активну та творчу діяльність учнів. Зупинки, що використані в основній частині уроку, сприяють успішному засвоєнню матеріалу. Дякую.

  2. Так, вишивка – чудовий вид рукоділля. Акуратно виконана вишивка дуже прикрашає виріб, робить його шикарним. Дуже важливо прищепити дівчаткам з раннього дитинства любов до рукоділля. Це робить жінку щасливою!

  3. На уроці є чимало інноваційних методів, які сприяють досягненню поставленої мети та розвивають увагу , мислення, художній смак. Вдало проводиться мотиваційний момент, уривок пісні спонукає до плідної роботи. Презентація знайомить із різноманітними орнаментами.