mail@urok-ua.com

Конспект уроку з трудового навчання 3 клас

Тема:Ознайомлення з місцевими зразками вишивок,традиційними візерунками і кольорами. Вишивання на клаптиках тканини (канві).

Мета:сформувати в учнів уявлення про роль вишитих виробів,вчити виконувати декоративний шов «хрестиком» на клаптиках тканини для вишивання;поглибити знання учнів про різновиди швів;розвивати увагу ,мислення,вміння гармонійно підбирати кольори ниток для поєднання у вишивці;формівати художній смак до творчої праці;виховувати інтерес до народної вишивки;бажання створити прекрасне власними руками.

Обладнання:виставка вишитих речей «Українська народна вишивка»,кольорові нитки для вишивання (муліне),клаптики тканини для вишивання,голка,ножиці,запис пісні «вишиванка»,»Два кольори»,малюнки,голки,ножиць,ІКТ,таблиці,схеми.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
905

3 коментарі

  1. Урок дозволяє поринути у прекрасний світ рукоділля. На уроці використано багато інтерактивних вправ, які забазпечують активну та творчу діяльність учнів. Зупинки, що використані в основній частині уроку, сприяють успішному засвоєнню матеріалу. Дякую.

  2. Так, вишивка – чудовий вид рукоділля. Акуратно виконана вишивка дуже прикрашає виріб, робить його шикарним. Дуже важливо прищепити дівчаткам з раннього дитинства любов до рукоділля. Це робить жінку щасливою!

  3. На уроці є чимало інноваційних методів, які сприяють досягненню поставленої мети та розвивають увагу , мислення, художній смак. Вдало проводиться мотиваційний момент, уривок пісні спонукає до плідної роботи. Презентація знайомить із різноманітними орнаментами.