super@urok-ua.com

Конспект уроку з трудового навчання для 7 класу на тему: Схеми для плетіння гачком

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з трудового навчання для 7 класу на тему: Схеми для плетіння гачком
Посада: вчитель трудового навчання
Місце роботи: СЗОШ №3 міста Торецька

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Короткий опис матеріалу

Цей документ описує розробку уроку трудового навчання для 7 класу за темою “Схеми для плетіння гачком”, підготовлену Афоніною Л.В., вчителем трудового навчання, у 2016 році. Мета уроку – навчити учнів читати схеми для плетіння гачком та використовувати їх для створення виробів. Учні практично працюватимуть з гачками, нитками та ножицями, а також опрацюють матеріал з підручника. Заняття зосереджене на формуванні вмінь і навичок через різноманітні методи, включаючи рефлексію, самостійну роботу та групову взаємодію. Завдання допоможуть інтегрувати знання з української мови.

Натисніть нижче, щоб побачити, які файли входять до цього архіву:
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Для того, щоб правильно читати схеми візерунків – необхідно знати їх умовне позначення. На Вашому уроці саме цьому можна вдало навчитись. Урок містить цікаві ігрові вправи, рефлексію, роботу з картками, руханки і тести. Тести допомагають швидко оцінити набуті учнями знання.

  2. Представлена детальна розробка уроку трудового навчання. Усі етапи уроку коментуються. Учитель використала різні форми й методи навчання, що сприяло розвитку пізнавальної активності семикласників. А презентація якісно унаочнила навчальний матеріал. Урок продуктивний. Дякую.