mail@urok-ua.com

Сценарій виступу агітбригади з народознавства “Традиція плетіння українського віночка”

Сценарій виступу агітбригади з народознавства “Традиція плетіння українського віночка”
Пропоную вашій увазі сценарій виступу агітбригади з народознавства “Традиція плетіння українського віночка”, який проводила під час тижня початкової школи з учнями другого класу.

Сценарій заходу

 • : Жуковська Тетяна Миколаївна
 • : вчитель початкових класів
 • : Одеська спеціалізована школа № 121
 • Сценарій виступу агітбригади
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
261

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Автор у роботі висвітлює дуже гарні вірші про символічні квіти нашої Батьківщини. Ці квіти є невід”ємною частиною традицій українського народу.

 2. Тетяна Миколаївна даним заходрм здійснює громадянське виховання особистості , яка усвідомлює свою приналежність до української нації, продовжує українські культурні традиції. Використання пісенного матеріалу ще краще прикрасило б виступ агітбригади.

 3. Віночок видався на славу. Гарно продумано, підібрано матеріал. Рекомендую, окрім віршів, додати ігрові моменти, цікавинки… Сподобалось, що вчитель підібрав вірші в тему заходу, чітко пояснюється кожен елемент віночка, його символіка. Справді, традиції українського народу заворожують.Успіху вам у подальшій роботі.

 4. Вдало підібраний народознавчий матеріал. Діти у віршованій формі пояснюють послідовність створення квіткового дива і розповідають про значення кожного його елемента. Бажано виступи агітбригад розбавляти пісенним, танцювальним матеріалом (зараз популярні флешмоби). Доцільно було б в кінці провести хоровод, або пограти в українські народні ігри.