Сценарій виступу агітбригади з народознавства “Традиція плетіння українського віночка”

Автор публікації
Автор матеріалу: Сценарій виступу агітбригади з народознавства “Традиція плетіння українського віночка”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Одеська спеціалізована школа № 121

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сценарій виступу агітбригади з народознавства “Традиція плетіння українського віночка”
Пропоную вашій увазі сценарій виступу агітбригади з народознавства “Традиція плетіння українського віночка”, який проводила під час тижня початкової школи з учнями другого класу.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Автор у роботі висвітлює дуже гарні вірші про символічні квіти нашої Батьківщини. Ці квіти є невід”ємною частиною традицій українського народу.

  2. Тетяна Миколаївна даним заходрм здійснює громадянське виховання особистості , яка усвідомлює свою приналежність до української нації, продовжує українські культурні традиції. Використання пісенного матеріалу ще краще прикрасило б виступ агітбригади.

  3. Віночок видався на славу. Гарно продумано, підібрано матеріал. Рекомендую, окрім віршів, додати ігрові моменти, цікавинки… Сподобалось, що вчитель підібрав вірші в тему заходу, чітко пояснюється кожен елемент віночка, його символіка. Справді, традиції українського народу заворожують.Успіху вам у подальшій роботі.

  4. Вдало підібраний народознавчий матеріал. Діти у віршованій формі пояснюють послідовність створення квіткового дива і розповідають про значення кожного його елемента. Бажано виступи агітбригад розбавляти пісенним, танцювальним матеріалом (зараз популярні флешмоби). Доцільно було б в кінці провести хоровод, або пограти в українські народні ігри.