Конспект уроку з української літератури для 5 класу з теми: Народна казка «Мудра дівчина». Народні уявлення про добро і зло

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української літератури для 5 класу з теми: Народна казка «Мудра дівчина». Народні уявлення про добро і ...
Посада: Вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Ялтинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку з української літератури для 5 класу з теми: Народна казка «Мудра дівчина». Народні уявлення про добро і зло. Інтегрований урок формування й удосконалення знань з елементами компаративного аналізу.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Якісно виконана робота, яку умовно можна поділити на дві частини: теоретична й практична. Послідовно, логічно й конкретно розкрита тема уроку. Вчителька пропонує дітям творчі завдання: складання інформаційного грона, компаративний аналіз двох казок, “Кола Вена” тощо. Також протягом заняття були посилання на джерела з Інтернету. Дякую.

  2. Такий сучасний урок! З коментарем, використанням Інтернет-ресурсу, компаративним аналізом. Дуже сподобалось. І диференціація! Гарно, гарно! Тільки викликає сумнів, що на одному уроці все це можна встигнути зробити.