mail@urok-ua.com

Конспект уроку з укр. літератури 7 клас “Добро і зло в повісті Б.Харчука “Планетник”

Конспект уроку-дослідження з української літератури у 7класі “Добро і зло в повісті Б.Харчука “Планетник”.

Мета уроку: дослідити, як у творі відтворено добро і зло;
розвивати увагу, культуру зв’язного мовлення, вміння аналізувати,
надавати оцінку подіям, явищам, вчинкам героїв;
виховувати бережливе ставлення до природи, її краси, повагу до
праці

Конспект уроку

Презентація до уроку

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5 оцінок. Рейтинг публікації: 5 з 5)
269

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Ця тема справді є вічною. Думаю, що після такого заняття кожен учень ще глибше усвідомить, що кожна людина починається з добра – це головне в кожному з нас. Дякую за гарну методичну розробку!

  2. Проблема добра і зла – вічні. Досліджуючи відтворення добра і зла автором твору , учні глибше зрозуміють вчинки героїв повісті. Конспект уроку складено методично правильно, зазначено основні етапи та види роботи.Використані проблемні питання спонукають учнів до роздумів та аналізу життєвих ситуацій, а це дуже важливо.Дякую.

  3. Дослідження під час уроку проходить завдяки цікавим методам та прийомам. Звернула увагу на хвилинку-самодиктант, евристичну бесіду, інформаційне гроно. Вчитель привчає учнів розглянути навчальний об*єкт з різних точок зору, опираючись на життєвий досвід дитини.

  4. Дякую Вам за урок.Ви творчо підійшли до уроку,навіть назва нестандартна-дослідження.Цікавий знайшли матеріал до уроку. Але ,по-перше,Ви в етапі самого дослідження не всі форми роботи виділили ,хоч вони ніби і є. По-друге, сам твір дуже цікавий ,тому і завдання можна було пропонувати і творчого характеру,бо це розвиває зв’язне мовлення,творчість учнів,це і рольова гра,продовжити твір, побувати в образі головного героя тощо. Та за роботу творчу Вам дякую.

  5. Дякую за гарну мандрівку у реальний світ:добра і зла.Буду мати можливість використати цікаві моменти на своєму уроці.Оксано Іванівно,ваша творчість надихає до постійних пошуків та відкриттів.Презентація-свіжа,холодна,джерельна вода у спекотний день.То правда!