super@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури для 8 класу. Тема: В.Сосюра. Світ України і його віддзеркалення у вірші «Любіть Україну!»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української літератури для 8 класу. Тема: В.Сосюра. Світ України і його віддзеркалення у вірші «Любіть ...
Посада: учитель української мови й літератури
Місце роботи: Херосонська спеціалізована школа № 52

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Документ розглядає детальний план уроку з вивчення вірша В. Сосюри “Любіть Україну!”, має за мету розвинути в учнів навички аналізу літературного твору, критичне мислення, та громадянську позицію. Основні аспекти уроку включають:

  • Навчальні цілі: Узагальнення знань про лірику, формування уміння оцінювати інформацію, розкриття нових аспектів українського слова.
  • Виховні цілі: Виховання громадянських якостей, патріотизму, моральних цінностей через дивовижну красу рідної природи.
  • Методи навчання: Проблемні, рефлексивні, пошукова діяльність, робота з текстом.
  • Засоби навчання: Індивідуально-диференційовані методи, розповіді-дослідження.

Урок включає актуалізацію знань, сприйняття та засвоєння нового матеріалу, роботу в малих і перехресних групах для глибокого аналізу твору та його значення. Висвітлюється історія написання вірша, обговорюються символіка кольорів, та роль поета у формуванні громадянської позиції суспільства.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дуже цікавий урок. Учитель використовує різноманітні творчі методи та прийоми навчання. Тип уроку відповідає меті та цілям. Педагог створює ситуацію успіху, організовує пошукову діяльність школярів. Це чудовий урок. Дякую.

  2. Дуже цікава розробка уроку. Помітно,що складена не за рівнем стандарту. До уроку учні повинні бути добре підготовленими. Найбільше мені сподобалась “Літературна хвилинка”, як задумка ознайомлення дітей з творчістю різних авторів. Погоджусь з колегою, що перш ніж аналізувати твір, потрібно його прочитати, навіть якщо вдома читали. Загалом же урок дуже гарний. Дякую Вам та бажаю творчих успіхів!

  3. Ваша робота мені сподобалася, всі форми роботи вдалі. Тільки я б дещо поміняла місцями: спочатку треба читати вірш, а потім проводити з ним роботу, навіть таку цікаву дослідницьку, як у вас. Ваш конспект – один з найкращих з даної теми.