super@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури (позакласне читання) для 6 класу на тему Життя видатних дітей у книзі А. Птіцина «Про Шолома-Алейхема, Януша Корчака, Фріца Крейслера, Миколу Лукаша, Матір Терезу»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української літератури (позакласне читання) для 6 класу на тему Життя видатних дітей у книзі А. Птіцин...
Посада: Вчитель української мови та літератури
Місце роботи: навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад" Костянтинівської міської ради Донецької області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Презентувати школярам книгу А. Птіцина про життя видатних дітей (Шолома-Алейхема, Януша Корчака, Фріца Крейслера, Миколу Лукаша, Матір Терезу). Розвивати інтерес до сучасної дитячої книги (зокрема книг, виданих видавництвом “Граніт”) інтелектуальні здібності учнів, їх естетичні смаки та літературні вподобання, духовний і творчий потенціал, виховувати любов до книги.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Сумбурні думки стосовно прочитаного матеріалу. З одного боку, зробити креативним заняття — це добре. З іншого — не сприймається метод “вінегрету”. Чому учень у ролі А.Птіцина розповідає від третьої особи (до речі, не всі речення побудовані правильно)? Чому діти “створювали” окремі п’ять книг і які могли зробити ілюстрації із життя реальних відомих людей (у класі є професійні художники?)? Про доречність концертних номерів взагалі не хочу писати. Впевнена, про жодну із великих постатей, про які розповів Птіцин, діти так нічого й не довідалися. Вибачте.

  2. Урок -мікс сподобався своєю змістовною наповнюваністю, використанням доцільних методичних прийомів. Особливу увагу привернула гра “Видавництво книги”, інтернет-подорож до видавництва “Грані -Т”, презентація робіт творчих груп. Дякую.