Конспект уроку з української мови, 5 клас. Тема “Види речень за метою висловлювання: розповiднi, питальнi, спонукальні; за емоційним забарвленням: окличні і неокличні (повторення). Роздiловi знаки в кiнцi речень”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови, 5 клас. Тема “Види речень за метою висловлювання: розповiднi, питальнi, спонука...
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Судилківська ЗОШ

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку з української мови для 5 класу.
Тема “Види речень за метою висловлювання: розповiднi, питальнi, спонукальні; за емоційним забарвленням: окличні і неокличні (повторення). Роздiловi знаки в кiнцi речень”

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. На уроці вчитель використовує різні прийоми та методи для кращого засвоєння та усвідомлення матеріалу. Учні співпрацюють в групі , парі, що робить урок дієвим, динамічним. Добре, що домашнє завдання складається з обов*язкової частини та за вибором.

  2. Ваш урок цікавий. .На уроці Ви використали інтерактивні технології навчання. Тільки подивіться на вимоги щодо написання конспектів уроку, у Вас є порушення. Де етап уроку “Закріплення вивченого матеріалу”? На цьому сайті є такі зразки.Але дякую Вам за творчість.