Розробка відкритого уроку з української мови в 4-б класі на тему: Види речень за метою висловлювання та інтонацією

Автор публікації
Автор матеріалу: Розробка відкритого уроку з української мови в 4-б класі на тему: Види речень за метою висловлювання та інтонацією
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Савинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Тема. Види речень за метою висловлювання та інтонацією

Мета: Формувати поняття про речення за метою висловлювання (розповідні, питальні, спонукальні) та інтонацією (неокличні, окличні); виробляти вміння знаходити їх у тексті і складати самостійно; розвивати зв’язне мовлення; виховувати любов до природи.

Тип уроку: Урок засвоєння нових знань.

Обладнання: Таблиця для сенкану, листочки, картини лісу, сигнальні картки, мікрофон, зображення осіннього букету, музичний супровід.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Урок української мови відповідає віковій категорії. Усі методи та прийоми навчання доступні дітям. Сподобалося, що гармонійно поєднується лінгвістична тема з соціокультурною. Дякую.

  2. Наталія Анатоліївна цікаво та на доступному рівні планує навчальну діяльність на уроці. На мою думку, вчитель обирає доцільні методичні прийоми, форми роботи сприяють плідній співпраці під час вивчення матеріалу. Дякую.

  3. Урок цікавий, сучасний, емоційно забарвлений музичним супроводом. Використані інтерактивні вправи “Мікрофон”, робота в парах, методика “Сенкан”. Етап оцінювання знань нагадує елементи тренінгового заняття. Дякую.