mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови для 3 класу на тему “Прикметник як частина мови”

Конспект уроку складено згідно з програмою. Це перший урок у 3 класі з теми “Частини мови. Прикметник”, у якому закріплюються знання про прикметник, отримані у 2 класі, та поглиблюються знання про цю частину мови.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Хороший конспект уроку. Тема опрацьована у всіх напрямках. Діти беруть активну участь на уроці. Запропоновано величезна кількість найцікавіших завдань. Створено умови для учнів з різними здібностями, що, безумовно, підвищує ефективність уроку.

  2. Діти на Вашому уроці мислять, спілкуються. У них формується самостійне критичне мислення, розвивається вміння аналізувати, порівнювати, оцінювати (гра “Чарівний кубик”). Працюючи у парах, помітять не тільки недоліки у чужій роботі, а й відшукають позитивні моменти. Дякую!

  3. Урок відповідає сучасним тенденціям. Проблемна ситуація створює сприятливі умови для засвоєння програмового матеріалу. Учні намагаються самостійно здобувати знання. Сподобалась гра “Чарівний кубик”.

  4. На початку уроку вчитель створила загадкову обстановку, яка була мотиватором для вивчення частини мови. Використані завдання та ігровий матеріал розвивають предметні компетентності. Дякую.