Конспект уроку з української мови для 3 класу на тему “Вимова та правопис слів із ненаголошеними -е, -и у корені слова, що не перевіряються наголосом”

Закріплення способу перевірки ненаголошених е и в корені слова.
Ознайомлення із правописом слів, що не перевіряються наголосом. Формування навички роботи з орфографічним словником. Збагачення словникового запасу учнів. Виховання любові до рідної природи, навички співпраці.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Презентація до уроку української мови є мультимедійним супроводом та розроблена, щоб допомогти учням швидко та цікаво засвоїти вимову та правопис слів із нанаголошеними – е, -и. На уроці простежується зв’язок української мови з іншими предметами. Дякую.

  2. Вчитель обирає доцільні методичні прийоми для досягнення мети. Педагогічні інновації спрямовані на позитивні перетворення педагогічної дійсності, зацікавлення учнів. Презентація гарно унаочнює урок.Дякую.

  3. Мовно-літературна розминка є гарним початком уроку української мови. Ключовим центром уроку є словникова робота. Презентація доповнює заняття.Сподобалися творчі завдання, які збагачують словниковий запас учнів. Дякую.

  4. Гарний робочий урок. Ознайомлення з темою уроку і вивчення нового матеріалу йде після низки виконаних вправ на це правило. Вправно діти знаходять словникові слова в загадках. “Асоціативний кущ” залишився без уваги.