mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови для 3 класу на тему “Вимова та правопис слів із ненаголошеними -е, -и у корені слова, що не перевіряються наголосом”

Закріплення способу перевірки ненаголошених е и в корені слова.
Ознайомлення із правописом слів, що не перевіряються наголосом. Формування навички роботи з орфографічним словником. Збагачення словникового запасу учнів. Виховання любові до рідної природи, навички співпраці.

Конспект уроку

Презентація до уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 4 з 5)
335

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Вчитель обирає доцільні методичні прийоми для досягнення мети. Педагогічні інновації спрямовані на позитивні перетворення педагогічної дійсності, зацікавлення учнів. Презентація гарно унаочнює урок.Дякую.

  2. Мовно-літературна розминка є гарним початком уроку української мови. Ключовим центром уроку є словникова робота. Презентація доповнює заняття.Сподобалися творчі завдання, які збагачують словниковий запас учнів. Дякую.

  3. Гарний робочий урок. Ознайомлення з темою уроку і вивчення нового матеріалу йде після низки виконаних вправ на це правило. Вправно діти знаходять словникові слова в загадках. “Асоціативний кущ” залишився без уваги.