mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови “Вимова та правопис слів із ненаголошеними [е], [и] у корені слова, що перевіряються наголосом.”

Конспект уроку з української мови “Вимова та правопис слів із ненаголошеними [е], [и] у корені слова, що перевіряються наголосом.”
В даному уроці багато цікавих завдань, розкритий диференційований підхід до учнів.
Мета: вчити учнів правильно вимовляти і писати слова з ненаголошеними [е] та [и] в коренях, формувати вміння добирати перевірні слова; розвивати правильну літературну вимову слів із ненаголошеними [е], [и] в коренях; розвивати пам’ять, увагу, мовлення, мислення, уяву; виховувати любов до природи, бережливе ставлення до пташок.

Конспект уроку

 • : Литвиненко Тетяна Ігорівна
 • : вчитель початкових класів
 • : Селидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6
 • Конспект уроку з української мови
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
1077

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

 1. Урок з української мови відповідає всім вимогам. Присутні постановка мети, завдань уроку. Мені Ваша розробка стане в нагоді при розробці свого уроку. Щось може заміню, в залежності від особливостей свого класу. Спасибі за Вашу роботу.

 2. Сподобалась організація повторення навчального матеріалу за різнорівневими картками, хотілося б детальніше дізнатися про хід роботи над словниковим тренажером. Проблемне питання дає можливість самостійно знайти відповідь з теми уроку.Дякую!