Конспект уроку з української мови для 6 класу ” Повторення основних відомостей з теми «Іменник»”

Конспект уроку з української мови для 6 класу ” Повторення основних відомостей з теми «Іменник»”
Конспект уроку містить завдання , з допомогою яких учні зможуть повторити основні відомості з теми « Іменник», застосовувати теоретичні знання на практиці,знаходити вивчені орфограми та пояснювати їх; розвивати образне і логічне мислення.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

  • : Сапуга Оксана Ярославівна
  • : вчитель української мови та літератури
  • : Жидачівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад»
  • урок з української мови
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Методично правильно спланований урок; форми роботи відповідають вибраному типу. Використання творчих завдань, самостійна робота в групах– все працює на реалізацію чітко поставлених цілей уроку,розвиває творче мислення та уяву.Дякую за урок!Творчих Вам злетів,Оксано Ярославівно!
    Відповіcти

  2. Вже з самого початку уроку вчитель , використовуючи аутотренінг, девіз, програмує учнів на успіх. Використовує для цього різні інтерактивні вправи, розвивавльні завдання. Педагог залучає дітей до самостійного визначення теми. мети уроку, застосовуючи вірш. Оксана Ярославівна передбачає формування вмінь учнів застосовувати здобуті знання на практиці.

  3. Пам`ятка – аутотренінг на початку уроку – це сучасно і налаштовує учнів на продуктивну роботу. На уроці закріплення знань у вчителя є можливість використати різні інноваційні методи і прийоми, що спостерігаємо у конспекті. Завдання підібрані таким чином, що випливають один із одного і закріплюють знання школярів. Вправ є різнорівневими. Урок вдалий.