Конспект уроку з української мови для 8 класу на тему: “Речення прості і складні, двоскладні й односкладні”. (Повторення)

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови для 8 класу на тему: “Речення прості і складні, двоскладні й односкладні”....
Посада: Української мови та літератури
Місце роботи: Брацлавська ЗОШ №1

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Перефразовуючи вислів”Як назвеш корабель, так він і попливе”, на практиці впевнилась: як почнеш урок, так він і “пройде”. Тому велику увагу приділяю організаційному моменту. Організаційний етап кожного уроку покликаний створювати атмосферу довіри та доброзичливості, забезпечити нормальну зовнішню обстановку та психологічний настрій учнів на роботу. У своїй педагогічній практиці нерідко використовую розминки для мотивації навчання, для ненав’язливого формулювання мети і завдань уроку.
Завдяки розминці створюються умови, за яких мета і завдання навчального процесу, визначені вчителем, усвідомлюються кожним учнем як особистісно значущі. Міні-тренінги, вправи “Психоформула”, “Спіймай мій настрій”, “Слухняний язик” – це неповний перелік тих розминок, що їх використовую на уроках.
Тому намагаюсь у своїй роботі застосовувати оптимальні інтерактивні технології, які б проектували креативні якості особистості учня: фантазію, натхнення, ініціативу, нестандартність, непересічність, наявність власної точки зору. Саме здатність осмислювати вивчене, виділяти основне сприяє виробленню вмінь свідомо застосовувати знання на практиці.
На уроках застосовую такі стратегії, як: “Мікрофон”,”Незакінчені речення”, “Мозковий штурм”, “Метод ПРЕС”,”Мнемотур”,”Дерево рішень” та ін. Найбільше учням подобається сенкан (сенкен, синквейн) Часто використовую різні форми роботи в парах: “Взаємоінтерв’ю”, ” Ти мені – я тобі”, ” Взаємоперевірка”.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Учителем вдало використано методичні прийоми,які відповідають особливостям змісту,типу,меті уроку й віку учнів.Учитель раціонально й ефективно використовує дидактичний,ілюстративний матеріал.Сподобалася технологія “Вільне письмо” з алгоритмом.Дякую

  2. Олена Миколаївна надає гарний методичний коментар в анотації. Зміст уроку відповідає програмовим вимогам,налаштовує на позитив. Використано ряд дієвих інтерактивних методів, творчих завдань.

  3. Автор продумала цілу низку завдань з розвитку зв’язного мовлення учнів: робота з текстом, над картиною. А з презентацією бажано ще попрацювати (фон, розмір та кольори шрифтів).