Конспект уроку з української мови “Поширені й непоширені речення. Прості й складні речення”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови “Поширені й непоширені речення. Прості й складні речення”
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Морозівський НВК ім.Д.Поповича

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Поглибити знання восьмикласників про будову речення, його граматичну основу; дати поняття про поширені й непоширені речення,прості й складні речення та навчити їх розрізняти й порівнювати різні види речень.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Вчитель вдало планує акталізацію опорних знань, проводячи групову роботу. Сподобалось лінгвістичне дослідження з творчим завданням, дослідження-трансформація. Комунікативні вміння вчитель розвиває під час парної роботи учнів.

  2. Дякую, що зреагували. Не сумніваюся у вашій компетентності та професійності. Коментуючи роботи, навчаюся сама. Так, таблиці у мене озвучують учні, тому і запитала у вас, як варіант, чому це робите ви. А щодо мотивації, мала на увазі ось що (як приклад) http://klasnaocinka.com.ua/uk/article/zrazki-motivatsiyi-navchalnoyi-diyalnosti-na-uroka.html. Ми всі сьогодні приділяємо велику увагу цьому питанню. Рада нашому спілкуванню.

  3. Робочий урок. Читаючи такий запис уроку, хочеться автору поставити питання: мотивація не потрібна чи у конспекті ви про це не пишете? Чому таблицю озвучуєте ви , а не учні, адже з таблиці все зрозуміло. Практична частина продумана гарно. Дякую.

    1. Доброго дня! Дякую за коментар! Дещо не зрозуміла, що означає ” мотивація не потрібна чи у конспекті ви про це не пишете? ” А таблицю озвучую у процесі пояснення,тоді в учнів спрацьовує і зорова і слухова пам’ять.