Конспект уроку з української мови для 8 класу на тему “Двокрапка і тире при узагальнювальних словах у реченнях з однорідними членами”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови для 8 класу на тему “Двокрапка і тире при узагальнювальних словах у реченнях з о...
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: КНЗ "Бердичівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Житомирської обласної ради

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку з української мови на тему “Двокрапка і тире при узагальнювальних словах у реченнях з однорідними членами” з використанням різноманітних форм та методів роботи, спрямований на поглиблення знань учнів про однорідні члени речення, удосконалення вмінь знаходити узагальнювальні слова при них та вживати відповідні розділові знаки, формування вмінь пояснювати розділові знаки в реченнях з однорідними членами за допомогою пунктуаційних правил, навичок застосування теоретичних знань на практиці, розвиток логічног мислення, пам’яті, уваги, вміння висловлювати власну думку.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Цікава розробкам уроку. Використано багато прийомів та методів навчання. Урок складено методично правильно. Тема та мета уроку відповідають програмовому матеріалу. Системно дібрано різноманітні завдання. Особливо спододобалася гра “Лови помилку”. Дякую за розробку.