mail@urok-ua.com

Інтегрований урок для 6 класу з української мови та літератури

Календарно-обрядові пісні літнього циклу: «У ржі на межі», «Ой біжить, біжить мала дівчина», «Проведу я русалочки до бору», «Заплету віночок», «Ой вінку мій, вінку», «Купайло, Купайло!».
Розділові знаки в простому реченні. Правильне інтонування простих речень зі звертаннями, вставними словами та однорідними членами речення різних за метою висловлювання.
Мета уроку: ознайомити учнів з календарно-обрядовими пісням літнього циклу; розвивати вміння виразно і вдумливо читати їх, коментувати їхній зміст; формувати прагнення вивчати оригінальну творчість народу;
повторити найважливіші теоретичні відомості з синтаксису, про будову простого речення, про особливості вживання звертань, вставних слів й однорідних членів речення у мовленні; знаходити в реченні звертання, вставні слова, однорідні члени, називати частини мови, якими вони вираженні; розвивати творче вміння трансформувати прості речення на речення із звертаннями, вставними словами й однорідними членами; виховувати пошану до праці, до загальнолюдських цінностей, почуття любові до рідної мови.

Конспект уроку

 • : Величко Ірина Валеріївна
 • : вчитель української мови та літератури
 • : Синельниківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Синельниківської міської ради Дніпропетровської області
 • - Інтегрований урок для 6 класу з української мови та літератури
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
334

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

 1. На уроці проведено об*ємну, цікаву роботу. Більшу частину займає групова співпраця учні під час виконання творчих завдань. Вчитель приділяє увагу як навчальним , так і виховним аспектам. Проблемне питання спонукає до самостійного опрацювання матеріалу.

 2. Прекрасний урок на народознавчій основі – цікаві повідомлення про народні вірування і звичаї. Можна використати не тільки на уроках, а й у виховних заходах

 3. Дуже яскравий інтегрований урок. Діти познайомились з календарно-обрядовими піснями, читали їх, обговорювали, аналізували. Вдало застосована пошукова робота. Всі запропоновані групові завдання виявились цікавими і змістовними.