super@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови. Правила вживання апострофа. Правильна вимова і написання апострофа.

Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови. Правила вживання апострофа. Правильна вимова і написання апострофа.

Це урок засвоєння нових знань і розвитку умінь та навичок з елементами повторення та використанням інтерактивних технологій, міжпредметних зв’язків (українська література, образотворче та музичне мистецтво).

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Урок насичений, підібрані цікаві методи та завдання. Ціковою є задумка того, що завдання поєднані наскрізною темою творчості та життя Т.Г.Шевченка. Я б ще додала завдання на опрацювання відеороликів, щоб вони не виглядали зайвими (чи “фронтальну бесіду”, чи “запитання-відповіді”, чи “так-ні”, чи “правда-неправда”). А загалом конспект хороший, Ви – молодець!

  2. Виклад матеріалу в розробці продуманий, послідовний. Використано багато різнопланових завдань. Багато уваги звертається на повторення уже вивченого. Сподобалося і те, що обрана однакова тематика завдань – відомості про Т.Шевченка. Тільки не зрозуміла для чого використані мультфільм і відео, якщо до них немає ніяких завдань, вони ніде не обігруються, це зайве нагромадження інформації. Чи я щось неправильно зрозуміла?

  3. Представлений урок насичений інтерактивними вправами, відеоматеріалами, багато різнопланових завдань. Учитель розвиває навички самостійної та групової роботи. Міжпредметні зв’язки переплітаються з поясненням навчального матеріалу. Дякую.

  4. Урок творчий, нестандартний. Вчитель використовує відео , надає адресу посилання.Сподобалась робота з лінгвістичним ключем, вправа “Ти – мені, я – тобі”.Фото дають змогу уявити роботу на уроці.Дякую!