mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови. Правила вживання апострофа. Правильна вимова і написання апострофа.

Це урок засвоєння нових знань і розвитку умінь та навичок з елементами повторення та використанням інтерактивних технологій, міжпредметних зв’язків (українська література, образотворче та музичне мистецтво).

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
161

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Виклад матеріалу в розробці продуманий, послідовний. Використано багато різнопланових завдань. Багато уваги звертається на повторення уже вивченого. Сподобалося і те, що обрана однакова тематика завдань – відомості про Т.Шевченка. Тільки не зрозуміла для чого використані мультфільм і відео, якщо до них немає ніяких завдань, вони ніде не обігруються, це зайве нагромадження інформації. Чи я щось неправильно зрозуміла?

  2. Представлений урок насичений інтерактивними вправами, відеоматеріалами, багато різнопланових завдань. Учитель розвиває навички самостійної та групової роботи. Міжпредметні зв’язки переплітаються з поясненням навчального матеріалу. Дякую.

  3. Урок творчий, нестандартний. Вчитель використовує відео , надає адресу посилання.Сподобалась робота з лінгвістичним ключем, вправа “Ти – мені, я – тобі”.Фото дають змогу уявити роботу на уроці.Дякую!