mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови. Правила вживання апострофа. Правильна вимова і написання апострофа.

Це урок засвоєння нових знань і розвитку умінь та навичок з елементами повторення та використанням інтерактивних технологій, міжпредметних зв’язків (українська література, образотворче та музичне мистецтво).

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
1305

4 коментарі

  1. Урок насичений, підібрані цікаві методи та завдання. Ціковою є задумка того, що завдання поєднані наскрізною темою творчості та життя Т.Г.Шевченка. Я б ще додала завдання на опрацювання відеороликів, щоб вони не виглядали зайвими (чи “фронтальну бесіду”, чи “запитання-відповіді”, чи “так-ні”, чи “правда-неправда”). А загалом конспект хороший, Ви – молодець!

  2. Виклад матеріалу в розробці продуманий, послідовний. Використано багато різнопланових завдань. Багато уваги звертається на повторення уже вивченого. Сподобалося і те, що обрана однакова тематика завдань – відомості про Т.Шевченка. Тільки не зрозуміла для чого використані мультфільм і відео, якщо до них немає ніяких завдань, вони ніде не обігруються, це зайве нагромадження інформації. Чи я щось неправильно зрозуміла?

  3. Представлений урок насичений інтерактивними вправами, відеоматеріалами, багато різнопланових завдань. Учитель розвиває навички самостійної та групової роботи. Міжпредметні зв’язки переплітаються з поясненням навчального матеріалу. Дякую.

  4. Урок творчий, нестандартний. Вчитель використовує відео , надає адресу посилання.Сподобалась робота з лінгвістичним ключем, вправа “Ти – мені, я – тобі”.Фото дають змогу уявити роботу на уроці.Дякую!