Конспект уроку з української мови для 5 класу “Правила вживання апострофа”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови для 5 класу “Правила вживання апострофа”
ПІБ автора: Павельчук Тетяна Володимирівна
Посада: Учитель української мови та літератури
Місце роботи: Нововолинська СЗОШ №9

Театралізований урок. Вирізнення такого типу уроків пов’язано із залученням театральних засобів, атрибутів та їх елементів при вивченні, закріпленні і узагальненні програмного матеріалу. Театралізовані уроки привабливі тим, що вносять в учнівську буденність атмосферу свята, піднесений настрій, дозволяють учням проявити власну ініціативу, сприяють виробленню у них почуття взаємодопомоги, комунікативних зусиль. Мета уроку: повторити й систематизувати знання, отримані в початкових класах, та засвоїти нові правила вживання апострофа, удосконалити навички правильного вживання й написання слів з апострофом; формувати вміння аналізувати, порівнювати, узагальнювати, визначати головне, робити висновки, розвивати навички самостійно та групової роботи; виховувати любов до театру, інтерес до мовних явищ.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Вчитель досягає мети на уроці завдяки поєднанню традиційних форм та методів з інноваційними підходами.Створено реальні умови для формування предметних та ключових компетентностей.Сподобалось використання театрального свята на уроці.

  2. Задум вчителя зрозумілий . Але вважаю недоречним так святково подавати конкретно цю тему. Дуже серйозні правила,які потім,на жаль,не знають випускники та дорослі.Вважаю ,що таке дійство цікаве під час закріплення або гри…Сподіваюсь на розуміння моєї думи…Дякую!

  3. Видно що вчителем проведена дуже кропітка робота. Урок пов’язаний з процесом аналізу художнього твору і віковими особливостями учнів, є одним з важливих аспектів реалізації міжпредметних зв’язків, які сприяють формуванню світогляду учнів, їх естетичному розвитку. . Будучи якось зіграною, гра залишиться в пам’яті як певна творчість, як цінність. Дякую. Натхнення та подальших творчих злетів.