super@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови Знайомство з епітетами. Вживання епітетів у реченні. Написання твору-опису «Схід сонця». 4 клас

Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови Знайомство з епітетами. Вживання епітетів у реченні. Написання твору-опису «Схід сонця...

Знайомство з епітетами. Вживання епітетів у реченні. Написання твору-опису «Схід сонця». 4 клас

Мета:

– вчити знаходити у реченнях «образні» слова (порівняння, метафори); пояснити значення вживання епітетів у мовленні; вчити знаходити їх уреченнях, текстах; самостійно підбирати епітети та вживати їх при побудові речень; використовувати зображувальні засоби мови у своємутворі.
– розвивати образне мислення дитини, вміння спостерігати природні явища; розуміти відтінки значення слів, їх емоціональне забарвлення.
– Виховувати увагу до слова, чутливість, любов до літератури.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. На мою думку, учитель вдало поєднала тему уроку з творами образотворчого мистецтва, це розвиває творче мислення. Велике значення надано підготовчому етапу написання творчої роботи та було б непогано ще скласти план. Дякую.

  2. Складаючи опис, учні повинні вводити образні слова в речення. Варто було б скласти план, за яким 2 – 3 учні усно склали текст-опис на задану тему. 4 пункт? Як чудово б підійшла поезія Л.Костенко.

  3. Сподобався емоційний блок уроку з переглядом картин та прослуховуванням класичної музики. Вчитель впродовж уроку налаштовує учнів на написання відповідного твору, тому підготовча робота має велике значення.