Інтегрований урок з позакласного читання й української мови, 3 клас. “Сяйвом сонця все залито, до нас в гості іде літо”

Автор публікації
Автор матеріалу: Інтегрований урок з позакласного читання й української мови, 3 клас. “Сяйвом сонця все залито, до нас в гості іде ...
Посада: вчитель початкових класів, вища категорія
Місце роботи: Дейкалівська ЗОШ Зіньківської районної ради Полтавської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок розширить уяву учнів про літо як пору року, його ознаки; сформує навички правильного, виразного читання, спілкування та співпраці у групах, навчить пояснювати народну мудрість; розвивати уяву, зв’язне образне мовлення, навички виразного читання напам’ять, творчі здібності. Дасть можливість дітям самостійно описати як вони сприймають літо, висловлювати свої думки в логічній послідовності; виховувати любов і бережливе ставлення до природи, уміння відчувати красу літньої пори.

Інтегрований урок

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Запровадження інтеграції на уроках в початкових класах та різні види діяльності на них роблять їх цікавими, запобігають стомлюванню учнів, посилюють інтерес до навчання. І дуже доцільно Ви використали поєднання читання та рідної мови, адже ці два предмети грунтуються на спільних цілях і в їх основі лежать одні й ті ж види мовленнєвої діяльності – слухання, розуміння, читання, висловлювання, адже ця діяльність відіграє провідну роль в початковому навчанні. Дякую.

  2. Інтегрований урок гарний . Сподобались форми роботи, методи та прийоми. Учні співпрацюють на уроці, отримують нові знання, створюють творчу роботу. Гадаю, перед літніми канукулами всі отримали позитивний настрій.

  3. Чудовий , насичений урок! Цілі і завдання виконані. Використані різні види діяльності. Відмінний матеріал: є і теорія, і практика. На літературному читанні необхідно звертатися до фольклору. Дітям обов’язково потрібно пояснювати суть прислів’їв, потрібно питати, як вони їх розуміють.Спасибі!