mail@urok-ua.com

Інтегрований урок з позакласного читання й української мови, 3 клас. “Сяйвом сонця все залито, до нас в гості іде літо”

Урок розширить уяву учнів про літо як пору року, його ознаки; сформує навички правильного, виразного читання, спілкування та співпраці у групах, навчить пояснювати народну мудрість; розвивати уяву, зв’язне образне мовлення, навички виразного читання напам’ять, творчі здібності. Дасть можливість дітям самостійно описати як вони сприймають літо, висловлювати свої думки в логічній послідовності; виховувати любов і бережливе ставлення до природи, уміння відчувати красу літньої пори.

Інтегрований урок

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Запровадження інтеграції на уроках в початкових класах та різні види діяльності на них роблять їх цікавими, запобігають стомлюванню учнів, посилюють інтерес до навчання. І дуже доцільно Ви використали поєднання читання та рідної мови, адже ці два предмети грунтуються на спільних цілях і в їх основі лежать одні й ті ж види мовленнєвої діяльності – слухання, розуміння, читання, висловлювання, адже ця діяльність відіграє провідну роль в початковому навчанні. Дякую.

  2. Інтегрований урок гарний . Сподобались форми роботи, методи та прийоми. Учні співпрацюють на уроці, отримують нові знання, створюють творчу роботу. Гадаю, перед літніми канукулами всі отримали позитивний настрій.

  3. Чудовий , насичений урок! Цілі і завдання виконані. Використані різні види діяльності. Відмінний матеріал: є і теорія, і практика. На літературному читанні необхідно звертатися до фольклору. Дітям обов’язково потрібно пояснювати суть прислів’їв, потрібно питати, як вони їх розуміють.Спасибі!