super@urok-ua.com

Конспект уроку з всесвітньої історії “Римська республіка в V-ІІІ ст. до н.е.”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з всесвітньої історії “Римська республіка в V-ІІІ ст. до н.е.”
Посада: Вчитель історії, заступник директора
Місце роботи: Новомаячківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Тема: Римська республіка в V-ІІI ст. до н. е.

Мета: Занурити учнів у атмосферу Римської республіки, охарактеризувати її особливості, пояснити боротьбу плебеїв і патриціїв, дослідити процес завоювання Римом Італії, розвинути просторову, хронологічну та аксіологічну компетентність, виховати патріотизм та демократичні ідеали.

Тип уроку: Урок-подорож

Очікувані результати:

  • Учні зможуть називати хронологічні межі Римської республіки.
  • Застосовуватимуть та пояснюватимуть поняття: “республіка”, “консул”, “народний трибун”.
  • Оцінять внесок Риму в історію людства.

Основні дати:

  1. 449 р. до н. е. – Закони XII таблиць.
  2. 265 р. до н. е. – Об’єднання Італії під владою Риму.

Хід уроку:

Подорож до Риму включає історичний бліц-турнір та дидактичну гру “Конверт-сюрприз”. Учні вивчатимуть організацію влади, римське суспільство, завоювання Римом Італії.

Заключення: Римська республіка в V-IV ст. до н. е. стала могутньою державою завдяки своїй військовій та політичній стратегії.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Урок надзвичайно цікавий. Матеріал змістовний: проводиться бліц-опитування, активна робота в групах , наявні ігрові методи роботи, подаються схеми. Чудова гра “Від “А” до “Я” “. Такий урок дійсно формує просторову, хронологічну та аксіологічну компетентності.

  2. Цікаво проведена актуалізація знань учнів у формі бліц-турніру і гри.На уроці використовується групова робота:учні самостійно працюють з підручником і складають розгорнуту відповідь.Питання обговорюються,підводиться підсумок роботи,працюють з поняттями і термінами.Використана додаткова література,схеми.Формуються предметні компетентності.Дякую.