Конспект уроку з Я досліджую світ для 1 класу. Тема тижня “Годинник і час”. Тема дня “Чому вночі темно, а після зими обов’язково настає весна?” (За підручником О.Л. Іщенко, О.М. Ващенко)

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з Я досліджую світ для 1 класу. Тема тижня “Годинник і час”. Тема дня “Чому вночі темно...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Рафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Зміст уроку відповідає Державному стандарту початкової освіти, типовим освітнім програмам та підручнику «Я досліджую світ. 1 клас» (авт. О.Л. Іщенко, О.М. Ващенко). Запропоновані вправи допоможуть учителю творчо підготуватися до уроку, зробити його цікавим і насиченим. До уроку подано посилання на цікаві і змістовні матеріали та додатки. Рекомендую вчителям початкових класів.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Підготовка такого сучасного уроку вимагає багато часу. Зібраний навчальний матеріал для вивчення цікавий та пізнавальний. На такому уроці учні пізнають навколишню дійсность, формуються життєві компетентності. Дякую.

  2. Урок інноваційний, передбачає відкритість до нових ідей, фомування знань, умінь, ставлень, що є основою компетентнісного підходу. Обрані прийоми навчання забезпечують подальшу здатність стати успішними.

  3. Урок відзначається сучасним поданням матеріалу. Малюнки, відео посилять пізнавальний інтерес учнів. З розробки видно, що учні досліджують світ. Дякую.

  4. Гарно оформлений матеріал: є план уроку у таблиці, наявні посилання на інтернет-ресурс YouTube, а саме на відео до уроку, також чудово підібрані малюнки. Дякую за Ваш вклад!