mail@urok-ua.com

Конспект уроку з Я досліджую світ для 1 класу. Тема тижня “Годинник і час”. Тема дня “Чому вночі темно, а після зими обов’язково настає весна?” (За підручником О.Л. Іщенко, О.М. Ващенко)

Зміст уроку відповідає Державному стандарту початкової освіти, типовим освітнім програмам та підручнику «Я досліджую світ. 1 клас» (авт. О.Л. Іщенко, О.М. Ващенко). Запропоновані вправи допоможуть учителю творчо підготуватися до уроку, зробити його цікавим і насиченим. До уроку подано посилання на цікаві і змістовні матеріали та додатки. Рекомендую вчителям початкових класів.

Конспект уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
1860

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Урок інноваційний, передбачає відкритість до нових ідей, фомування знань, умінь, ставлень, що є основою компетентнісного підходу. Обрані прийоми навчання забезпечують подальшу здатність стати успішними.

  2. Урок відзначається сучасним поданням матеріалу. Малюнки, відео посилять пізнавальний інтерес учнів. З розробки видно, що учні досліджують світ. Дякую.

  3. Гарно оформлений матеріал: є план уроку у таблиці, наявні посилання на інтернет-ресурс YouTube, а саме на відео до уроку, також чудово підібрані малюнки. Дякую за Ваш вклад!